w poszukiwaniu pracy

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
arkadius
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: czw, 11 wrz 2008, 17:04
Lokalizacja: Bournemouth

w poszukiwaniu pracy

Post autor: arkadius » pn, 2 lut 2009, 20:28

czesc Wszystkim

Jak juz planowalismy od okolo roku czasu ja i moja dziewczyna wlasnie dzisiaj przylecielismy na Teneryfe, na poczatek znalezlismy tymczasowo mieszkanie, a teraz bedziemy sie zabierac za poszukiwanie pracy, oboje mamy duzy bagaz doswiadczen w branzy restauracyjej oraz pracy za barem zarowno w restauracjach i hotelach jak i pubach i klubach, oprocz tego biegla znajomosc jezyka angielskiego czego niestety jeszcze nie mozemy powiedziec o jezyku hiszpanskim, moja dziewczyna skonczyla rowniez turystyke, bylibysmy ogromnie wdzieczni za jakakolwiek pomoc jezeli ktos moze wie cos o jakichs ofertach pracy, takze poszkujemy pokoju jestesmy w los cristianos i chcialibysmy w tych okolicach zostac ale jesli bedzie cos w innych regionach to jestesmy sklonni zmienic lokalizacje, musimy tez pozalatwiac wszytkie sprwy papierkowe tj. NIE, konto w banku i pewnie jeszcze cos tam jest jesli ktos potrfi doradzic jak sie do tego zabrac to prosimy o kontakt, z gory dziekujemy za wszelka pomoc

Arek I Marta

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości