au pair

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
nikaa_87
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr, 7 sty 2009, 10:23
Kontaktowanie:

au pair

Post autor: nikaa_87 » śr, 7 sty 2009, 12:58

Na poczatek chcialabym wszystkich serdecznie powitac i podziekowac za to forum, z zadnej innej strony internetowej nie dowiedzialam sie tylu ciekawych rzeczy o wyspach co tutaj.

Na imie mam Monika lat 22 i wielka chec przygody (bylam juz w Anglii i Grecji przyszla kolej na reszte świata). Juz od jakiegos czasu nosze sie z wyjazdem, jednak jezyka ucze sie dopiero od 3 miesiecy z fantastycznym Kubanczykiem, duzo rozumiem (achh te telenowele ;) ) i mam nadzieje ze do konca roku akademickiego bede sie porozumiewac chociaz na poziomie podstawowym. Zauwazylam ze bardzo pomagacie ludziom jesli tylko prosza o pomoc wiec i ja postanowilam zapytac, szukalam w sieci jednak niewiele znalazlam czy ktos z Was moze orientuje sie o isteteniu jakiejs godnej zaufania agencji realizujacej program au pair? Znalazlam sporo na kontynencie i Mallorce, jednak moje marzenia to Wyspy Kanaryjskie, dlatego postanowilam zapytac.

Z gory dziekuje za informacje.

marika084
Gość
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pn, 17 lis 2008, 22:52
Lokalizacja: wrocław

Post autor: marika084 » wt, 13 sty 2009, 20:21

hej Monika!! widzę, że chciałabyś lecieć na Wyspy Kanaryjskie do pracy?? Nie chciałabyś tam lecieć na własną rękę? Czy koniecznie musi to być program au pair? Ja planuje polecieć tam do pracy tylko szukam kompana do mojej podróży bo nie ukrywam, że boję się samotności i wiadomo, że z kimś jest raźniej... Mam 24 lata i jestem po filologii angielskiej, znam również język włoski, hiszpańskiego uczyłam się przez rok ale wszystko jeszcze przede mna... skąd jesteś? mój nr gg 10314001 pozdrawiam

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości