samotna matka

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
Waldek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: ndz, 18 sty 2009, 21:18
Lokalizacja: San Agustin / Gran Canaria

Re: samotna matka

Post autor: Waldek » pt, 26 lis 2010, 12:30

SplitSailer pisze:Skrócenie nicku do > SS < jest ok... i nawet sie mi podoba. :(
O.K. - przepraszam za ten komentarz, może zareagowałem trochę za spontaniczne, ale to przez ten niemiecki wątek :)

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: samotna matka

Post autor: Dzidek » ndz, 28 lis 2010, 15:50

estrella pisze:witam,
dziekuje SS i Waldek za wsparcie, to jest wazny temat, bo chcemy dzieciom swiat pokazac, dopoki jeszcze mozna - sami za nasze doswiadczenia musimy czasami wysoka cene zaplacic- i to chcielibysmy dzieciom zaoszczedzic

Wychowalam 2 dzieci sama, pracujaca matka z domu Kwiatkowska ("zadnej pracy sie nie boje"), ozeniona hrabina, rozwiedziona tez szczesliwie - viva isla bonita!
estrella
Wielki wpis Pani Kwiatkowska,wykuć w skale.Patrząc na moja córkę łza mi się w oku kreci gdzie te hasanie do wieczora na dworze?gdzie ta chęć poznania?książki?...
Każdy z nas przeszedł coś w życiu,nie uchronimy naszych pociech przed wszystkim ale jak powyżej,możemy pokazać opcje i możliwości,nauczyć optymizmu i radzenia sobie,ale w pozytywny sposób,zmiany nie są dobre,ale jeśli na lepsze?dlaczego nie?to ja dziękuje.
Pozdrawiam,
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości