Inwestycja w nieruchomości

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
arekdefly
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pn, 13 mar 2017, 21:41

Inwestycja w nieruchomości

Post autor: arekdefly » wt, 14 mar 2017, 20:39

Dzien Dobry wszystkim uzytkownikom forum!
Chcialbym zainwestowac w nieruchomosc na wyspach, ale nie wiem od czego zaczac. Moze znajdzie sie ktos kto mi podpowie jak to zrobic, ktos kto juz kupil jakas nieruchomosc i moze opowiedziec od czego zaczal i z jakim biurem jest najbezpieczniej.Na której z wysp jest najwięcej Polaków?Mam mnóstwo pytań w temacie więc liczę ze temat rozwinie sie na forum. Zapewne jest wiecej rodaków ,którzy mysla o tym samym.
Pozdrawiam Arek

Marqs
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: śr, 12 paź 2016, 19:36

Re: Inwestycja w nieruchomości

Post autor: Marqs » wt, 14 mar 2017, 22:08

Zaloguj się i sprawdź prywatne wiadomości. Napisałem Ci parę informacji.

JaroZtaurito
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt, 21 lut 2017, 13:40

Re: Inwestycja w nieruchomości

Post autor: JaroZtaurito » wt, 28 mar 2017, 12:01

Ja kupiłem w lutym małe mieszkanie na Gran Canarii przez biuro tamtejsze bez żadnego pośrednictwa!

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Inwestycja w nieruchomości

Post autor: robmarkro » śr, 29 mar 2017, 12:33

ja tez kupilem bezporosrednio. Najpierw poszedlem do registro de propietad i poprosilem o nota simple aby sprawdzic czy sprzedajacy ma prawo do sprzedania mieszkania i czy mieszkanie nie jest obciazone hipoteka. Gdy wszystko zostalo sprawdzone i uregulowane poszlismy do notariuusza i juz on zajal sie reszta od wpisu do registro i catastro az do oplaty podatku. Gdy dostalem copia simple de esctritura moglem przepisac na siebie umowe o elektrycznosc i uwowe o wode

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości