Strona 1 z 1

PSY

: pn, 16 lis 2015, 12:03
autor: Mila21
mam pytanie , jak na kanarach wygląda sprawa hodowli psów ?
Czy mają tu odziały FCI ? Czy są organizowane wystawy ? Jaki mają stosunek do psów rodowodowych - czy jest im może wszystko jedno .
Jakie rasy są tu najbardziej popularne ?
Czy ktoś z Was transportował dużego psa na wyspę ? I jak tego dokonał ?

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

Re: PSY

: pn, 1 lut 2016, 13:55
autor: graha77
Także intereuje mnie ten temat ponieważ chce się przeprowadzić na Fuerteventuę z całą rodziną co znaczy że też z psem i kotem :) Mój pies to Wyżeł Waimarski ważacy 40 kg i nie mam pojęcia jak moge go przetransportować i jak patrzą na psy osoby wynajmujące mieszkania ? bede wdzięczna za każdą wskazówkę Pozdrawiam Serdecznie

Re: PSY

: pt, 5 lut 2016, 11:05
autor: Dzidek
Witam
graha77 pisze:Także intereuje mnie ten temat ponieważ chce się przeprowadzić na Fuerteventuę z całą rodziną co znaczy że też z psem i kotem :) Mój pies to Wyżeł Waimarski ważacy 40 kg i nie mam pojęcia jak moge go przetransportować i jak patrzą na psy osoby wynajmujące mieszkania ? bede wdzięczna za każdą wskazówkę Pozdrawiam Serdecznie
Można samolotem trzeba poszukać,dokładnie nie wiem ,znajomi przywiezli.Promem,bez żadnych kombinacji ja sam tak przywiozłem.Mogą być problemy z wynajmem gdyż wiele osób zastrzega brak zwierząt,ale wszystko jest do wynegocjowania.
Pozdrawiam

Re: PSY

: sob, 4 cze 2016, 19:28
autor: gabi389
Ja znalazłam mieszkanie z psem w 10 dni jeszcze z Polski. Było oczywiście napisane że bez zwierząt ale udało nam się uprosić właściciela. Nasz pies nie waży 2 kg tylko 20 więc też mały nie jest. Nie było problemu ze znalezieniem mieszkania z psem większym problemem było znalezienie mieszkania do 400e.Lecimy samolotem z psem Air Berlin promem jakieś niebotyczne pieniądze kosztuje . Już mamy kupione bilety, bilet dla psa kosztuje jakieś 750 zł, Trzeba tylko transporter zakupić i można lecieć. Wiadomo paszport itd co dokładnie to sama nie wiem na dniach bede dzwonic do inspektoratu. Jest bardzo fajna stronka na FB gdzie szybko znalazłam mieszkanie :)