Mam pytanie do forumowiczów.

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
Grzegorz34
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt, 29 maja 2015, 10:20

Mam pytanie do forumowiczów.

Post autor: Grzegorz34 » śr, 23 wrz 2015, 09:10

Witam mam do was takie pytanie. Czy może mi ktoś napisać jak obecnie wygląda sytuacja jeśli chodzi o pracę dla budowlańców lub praca przy wykończaniu mieszkań ? I czy są na wyspach jacyś Polacy którzy pracują w tej branży ? Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi :)
Pozdrawiam Grzegorz :)

jehud
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz, 11 mar 2012, 18:32

Re: Mam pytanie do forumowiczów.

Post autor: jehud » śr, 23 wrz 2015, 09:47

Ni wiem jak jest z pracą w budowlance, ale jak patrze jak oni pracują i pieprzą robotę, to mam ochotę sam coś otworzyć z remontami, abo znam się na tym.

Kilka dni temu zalali mi łazienkę bo wiercą na oślep po ścianach piętro wyżej. Dzwonisz do nich że cieknie woda, a oni że przyjdą jutro. Następnego dnia przyszli i zakręcili wodę w mieszkaniu wyżej i wg nich sprawa rozwiązana. Nie naprawili tego bo nie wiedzą gdzie jest wyciek. :D
Pozdrawiam

Grzegorz34
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt, 29 maja 2015, 10:20

Re: Mam pytanie do forumowiczów.

Post autor: Grzegorz34 » śr, 23 wrz 2015, 10:35

Jehud to jakbyś się zdecydował na otwarcie firmy remontowej to daj znać a chętnie przyjdę i pomogę ;)

Grzegorz34
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt, 29 maja 2015, 10:20

Re: Mam pytanie do forumowiczów.

Post autor: Grzegorz34 » wt, 20 paź 2015, 12:23

widzę że raczej nie ma pracy dla budowlańców na wyspach. A jak wygląda praca w hotelach ? Chodzi mi o prace konserwatorskie czy w tym temacie też cisza ?? :)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości