Kryzys na Wyspach

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
Sloneczko78
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn, 2 mar 2015, 09:51

Kryzys na Wyspach

Post autor: Sloneczko78 » czw, 5 mar 2015, 17:52

Witam wszystkich.Zastanawiam się nad wyprowadzką na wyspy.Dlatego od kilku tygodni bacznie sledze informacje na ten temat.Na wielu forach czytałam, że jest straszny kryzys na wyspach, ludzie nie mają perspektyw na przyszłość, a ci co pracują zarabiają mało, a pracują dużo.Gdziekolwiek napisałam o przeprowadzce większość Polaków mieszkających tam odradzała mi to, ale żaden z nich nie napisał, że z powodu ciężkich warunków życia wraca do Polski,że żyje z rodziną na skraju ubóstwa itp.To jak to wreszcie jest?

Awatar użytkownika
SNCF
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 54
Rejestracja: czw, 5 lut 2015, 19:00

Re: Kryzys na Wyspach

Post autor: SNCF » pt, 6 mar 2015, 11:13

Sloneczko78 pisze:Witam wszystkich.Zastanawiam się nad wyprowadzką na wyspy........ale żaden z nich nie napisał, że z powodu ciężkich warunków życia wraca do Polski,że żyje z rodziną na skraju ubóstwa itp.To jak to wreszcie jest?
Witaj, też mam ten dylemat
Coraz bardziej rozumiem jednak że lepiej skromniej i spokojniej na wyspach niż zaharować się na śmierć w polsce gdzie juz 84% to całkowita danina na urzędników,zusy itd Do tego 3/4roku pogoda jest zła, jest zimno. Policz ile Polacy wydają na leki najwięcej na świecie, taką mamy tu służbę zdrowia za płacenie za osobę do 67roku życia kary 1200zł co miesiąc.

w polsce zobacz co jest, informacja tylko z dziś:
http://www.prw.pl/articles/view/41021/S ... wy-podatek

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html

itd itd

Sloneczko78
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pn, 2 mar 2015, 09:51

Re: Kryzys na Wyspach

Post autor: Sloneczko78 » pt, 6 mar 2015, 16:46

Fajne artykuły.Tylko po przeczytaniu ich nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.W naszym cudownym państwie jest pełno takich absurdów. A co do przeprowadzki na Kanary to może niektórzy odradzają to, bo chyba myślą ,że ludzie chcą się tam dorobić.Jeśli chodzi o mnie, to wystarczyłaby mi tam jako taka praca i życie na średnim poziomie, a to po co tam jadę i tak jest za darmo tj. słońce, ciepła woda w oceanie przez cały rok, bajeczne krajobrazy (nie szare budynki i drzewa bez liści przez pół roku) i czystsze powietrze niż u nas.

hipijo
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: wt, 17 mar 2015, 19:14

Re: Kryzys na Wyspach

Post autor: hipijo » wt, 17 mar 2015, 23:18

Mnie też zdecydowanie interesowałby średni poziom życia. Ludzie uciekają z Polski w pogoni za milionami, myślą, że na pstryknięcie palcem od razu będą mieć kokosy. Ale przecież niezależnie od tego gdzie się mieszka, trzeba sobie na wszystko zapracować.

hobosto22
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: śr, 18 mar 2015, 07:42

Re: Kryzys na Wyspach

Post autor: hobosto22 » śr, 18 mar 2015, 16:19

Nie wydaj mnie sie żeby mogło tam byc gorzej niz u nas.Ogólnie ja nie widze nic złego w tym ze zarobki sa niższe niz u nas.

Awatar użytkownika
SNCF
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 54
Rejestracja: czw, 5 lut 2015, 19:00

Re: Kryzys na Wyspach

Post autor: SNCF » ndz, 28 cze 2015, 12:18

noooo myślę że kanary teraz odżyją gospodarczo

Gdzie te miliony Europejczyków maja lecieć zagrzać dupska?

na Krymie ruska swołocz zrobiła poligon z kurortów
do Egiptu,Tunezji, Turasow? o nie - brudasy się wreszcie same skończyły

film z przedwczoraj
https://www.youtube.com/watch?v=cXhkxP4fZrw
wreszcie szlaban

Wyspy Kanaryjskie NA PEWNO teraz zyskają
Madera, Azory - zimniej

już ceny wycieczek na Kanary skoczyły

http://images2.bibsy.pl/vfN0E7FD/islam.jpeg

Japi
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: śr, 17 cze 2015, 18:24
Lokalizacja: Santa Cruz de Tenerife

Re: Kryzys na Wyspach

Post autor: Japi » ndz, 28 cze 2015, 14:41

Dla Niemców to co się stało w Tunezji to szok i niedowierzanie ale biura w obawie przed odpowiedzialnością wycofują się z Tunezji. A inne kierunki? Afryka północna jest chwilowo skreślona, pozostaje Hiszpania, włochy, Chorwacja i generalnie Europa lub daleko Karaiby,bora , Madagaskar. Ceny w górę by
1. Odbić sttraty tunezyjskie
2. Zmniejszenie konkurencji.

Pewnie kolega ma rację, tylko brudasy z IS i podobnych szkółek niedzielnych nie spią, a ich celem nie jest uwolnienie Afryki PN od białych psów tzlko konflikt na skalę swiatową bo on gwarantuje im (znanej z polski "grupie trzymającej władzę") czerpanie pełnymi garściami profitów, i nie istotny jest ich rodzaj. Od finansowych po zasługi by dostać się do raju .

Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości