Swieta Bozego Narodzenia

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
pati2005
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pt, 15 lis 2013, 16:44

Swieta Bozego Narodzenia

Post autor: pati2005 » pt, 15 lis 2013, 18:05

Wita,
czy ktos moze mi pomoc i powiedziec jak wyglada okres Swiat na Kanarach
. wybieram sie na tydzien i loduje na Fuerta dokladnie 24/12 wieczorem, zastanawiam sie czy sklepy z zywnoscia sa otwarte w swieta (rowniez 24/12 wieczor). mam hotel self Catering a jade z malym dzieckiem, zastanawiam sie wiec czy zabrac jedzenie na okres swiat czy sklepy i restauracje beda otwarte w tym okresie. wszyscy wiemy jak to w PL wyglada.
pozdrawiam z zimnej Irlandii
Pati
ps. bede wdzieczna za informacje
:D

sebekwro
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr, 3 kwie 2013, 20:52

Re: Swieta Bozego Narodzenia

Post autor: sebekwro » śr, 20 lis 2013, 08:15

witaj..ja byłem na Fuercie od 26.11 do 10.12... było bardzo mało ludzi itd..a czy sklepy sa otwarte i bary w swietato raczej watpie....tez zastanawiamsie żeby znowu w grudniu polecieć...maszskype bądź facebook? skype seebek4 facebook Sebek Wroc

Garka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt, 17 lut 2012, 08:22
Lokalizacja: Fuerteventura

Re: Swieta Bozego Narodzenia

Post autor: Garka » wt, 26 lis 2013, 16:43

Witam. Na Fuercie w swięta we wszystkich miejscowościach typowo turystycznych (Corralejo,Caleta de Fuste,Morro Jable)sklepy są otwarte i restauracje też.Myślę że zapasów jedzeniowych nie trzeba robić.Poza tym 26 grudzień nie jest w Hiszpanii dniem świątecznym więc masz tylko wigilię i 25-ty grudzień.Szukaj sieci sklepów Hiper Dino i Padilla.
Życzę miłego spędzenia świąt i całych wakacji.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości