tanio sporty :)

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
alex&karlos
Nowicjusz
Nowicjusz

tanio sporty :)

Post autor: alex&karlos » ndz, 20 maja 2012, 17:29

Hej orientuje się ktoś gdzie na południu Teneryfy można pojeździć na rolkach na jakimś w miarę przystosowanym podłożu? I gdzie są niedrogie lub w ogóle darmowe :D korty tenisowe? I w ogóle jakie są propozycje spędzania aktywnie wolnego czasu przy zalożeniu że moje finanse są znacząco ograniczone?

tatko
Zaangażowany
Zaangażowany

Re: tanio sporty :)

Post autor: tatko » ndz, 20 maja 2012, 18:21

deska surfingowa od 50e milanuncio.es i segundamano.es i raczej nic więcej nie potrzebujesz,
Bodyboarding deska 42" tak żeby osoby 50-80kg modły się bawić 25e na początek oddzielnych płetw nie kupuj
zestaw przyzwoity do snorklingu w decathlonie 14,99 jakby fal nie było :D a jakby były to się płetwy do body boardingu przydadzą
Rolki to jest ciężkawo bo nie wiem czy zauważyliście że trochę gór tu wyrosło, córka gania po osiedlu a w kilku miejscowościach min Callao Salvaje widziałem skate parki, u nas dzieciaki ganiają po placu do fiest albo po skwerze pod domem i na deskach i na bmx-ach też.
Tenis to nie mój sport ale widziałem jak u Ewity w Las Galletas ludzie włażą na nieczynne korty przez dziury w siatce i to dystyngowanie wyglądający Panie i Panowie pod 60-tkę :D.
Trekking w górach stanowczo - poznasz miejsca i ludzi, wszędzie można zacząć, zostawiasz auto i leziesz do góry.
No ale przede wszystkim to dawaj na Teide- to wbrew pozorom trasa trekkingowa nie trudniejsza niż Masca może bardziej wyczerpująca fizycznie bo dłuższa.

alex&karlos
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: tanio sporty :)

Post autor: alex&karlos » ndz, 20 maja 2012, 19:21

wow, dzięki za szybką i obszerną odpowiedź :) Bodyboarding mnie zainteresował :) kortów też koniecznie sprobujemy. Tym bardziej że na razie ograniczaliśmy się do klasycznego opalania :) i play station move :D:D:D

Odpowiedz