coś fajnego jecie dzisiaj?

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
tatko
Zaangażowany
Zaangażowany

coś fajnego jecie dzisiaj?

Post autor: tatko » czw, 16 lut 2012, 15:13

bo ja bezmięsny wiec te wszystkie specjały z chorrizo to raczej niespecjalnie, a pączków sklepowych nie bardzo chcę .
To jak macie coś fajnego? bo podobno podwieczorek trzeba zjeść na podwórku a jeszcze nie wybrałem co.

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Kontaktowanie:

Re: coś fajnego jecie dzisiaj?

Post autor: camilozeta » czw, 16 lut 2012, 20:16

No to koniecznie rodzinkę pod pachę i na churros idźcie. Do tego gorąca czekolada oczywiście. Może jeszcze nie za późno. No i blisko temu do pączków :)

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...

tatko
Zaangażowany
Zaangażowany

Re: coś fajnego jecie dzisiaj?

Post autor: tatko » czw, 16 lut 2012, 22:11

Dzięki- i tak tez zrobiliśmy, po prostu myślałem że jest jakaś specjalna-specjalność jak raz na ten dzień tak jak gdzieś tam w Hiszpanii słodka drożdżówka z jajkiem.
Opowiedzieliśmy Antoniowi z naszej ulubionej kafejki że dzisiaj w Polsce Tłusty Czwartek inie mógł zrozumieć więc mu powiedzieliśmy że to się je donuts i coś jak churros więc się nie dziwił jak zamawialiśmy kolejne porcje- a na koniec jak zostaliśmy my i bliscy znajomi zaczął robić takie grubsze i z trochę wyrośniętego ciasta takie z dużymi bąblami- powiedział że to porro i że oni na wsi to takie robią.
Część churros jedliśmy na słono popijając piwem i w końcu za 2 kawy(jedno barraquito) 2 piwa i 3 olbrzymie porcje churros zapłaciłem 5,60!!!! i gdzie może być lepiej?

Odpowiedz