jak wyglada zalatwianie formalnosci po wypadku lub stluczce?

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
maggie211
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr, 2 mar 2011, 21:11

jak wyglada zalatwianie formalnosci po wypadku lub stluczce?

Post autor: maggie211 » pn, 13 lut 2012, 22:46

Hej
mialam dzis stluczke nie z mojej winy bo facet wjechal mi w "tylek",przyjechala policja spisala protokol i kazali mi sie zglosic do jego ubezpieczalni. Chcialam sie zapytac czy wiecie moze jak to wszystko wyglada,czy dlugo to trwa?czy wyplacaja kase czy naprawiaja auto?kto wybiera warsztat itp. Napiszcie jak macie jakies info na ten temat.
dzieki pozdrawiam

swity
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn, 30 sty 2012, 23:01
Lokalizacja: VECINDARIO

Re: jak wyglada zalatwianie formalnosci po wypadku lub stluc

Post autor: swity » wt, 14 lut 2012, 22:52

hej
o ile sie nie myle, to powinnas zadzwonic do swojej ubezpieczalni i oni cie poinformuja, co masz robic. Jezeli nie jest z twojej winy, to przychodzi jakis tam "Pepe" z ubezpieczalni twojej i szacuje straty, zdjecia i wycene strat, z tym idziesz do warsztatu (ktory zazwyczaj sama wybierasz, najlepej firmowy, jezeli masz blisko, a jak nie to pobliski, albo tam gdzie Ci szybciej zrobia). A reszta zajmuje sie ubezpieczalnia. Co do gotowki, to raczej nie wyplacaja, ale nie jestem pewna. Wiec najlepiej zadzwonic do ubezpieczalni i oni Ci powiedza, co i jak...pozdrawiam

maggie211
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr, 2 mar 2011, 21:11

Re: jak wyglada zalatwianie formalnosci po wypadku lub stluc

Post autor: maggie211 » czw, 16 lut 2012, 12:56

Dzieki swity juz zglosilam w ubepieczalni wyslalam im papiery od lekarza i teraz czekam co dalej.Do zobaczenia za tydzien na spotkaniu polskich mam :--) pozdrawiam

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości