Spokojny odpoczynek na wyspach - gdzie?

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
Awatar użytkownika
OMAX
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt, 18 gru 2007, 19:22
Kontaktowanie:

Spokojny odpoczynek na wyspach - gdzie?

Post autor: OMAX » wt, 18 gru 2007, 20:07

Witam,
przede wszystkim BRAVO za strony :)

W styczniu będę na wyspach około 14dni i chciałbym spędzic ten czas spokojnie z dala od hałasów turystów itp. Po prostu cisza spokój natura, widoki, spacery, wedrówki itp. Tym samym poszukuje "BAZY" dla jednej osoby z mozliwością własnych posiłków bo jestem weganem. CZy mozecie polecić coś sensownego? Która wyspa? Hmmm przylece na Teneryfę. Ale zapewne można się przemieścic na inna choć nawet nie amm pojęcia ile takie coś kosztuje.

Serdecznie
mariusz


www.vegeart.pl

Awatar użytkownika
kava
Zaangażowany
Zaangażowany
Posty: 357
Rejestracja: sob, 23 gru 2006, 18:05
Lokalizacja: La Palma
Kontaktowanie:

Re: Spokojny odpoczynek na wyspach - gdzie?

Post autor: kava » wt, 18 gru 2007, 21:16

OMAX pisze: chciałbym spędzic ten czas spokojnie z dala od hałasów turystów itp. (...) Hmmm przylece na Teneryfę.
Albo spokój albo Teneryfa, jedno z dwóch ;)
Poszukującym spokoju polecam: La Palma, Hierro, Gomera
Najlepiej szukać pod hasłem casas rurales, masz wtedy dla siebie cały domek razem z kuchnią do dyspozycji.

STYRO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 174
Rejestracja: pt, 5 sty 2007, 17:48
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: STYRO » śr, 19 gru 2007, 04:19

Niekoniecznie kavuniu :P

Zawsze moze poszukac kwatery w miejscach typu La Guancha, Icod el Alto czy gdzies w Erjos - turystow zaprawde ciezko tam spotkac.
Pozdrawiam
STYRO

Awatar użytkownika
kava
Zaangażowany
Zaangażowany
Posty: 357
Rejestracja: sob, 23 gru 2006, 18:05
Lokalizacja: La Palma
Kontaktowanie:

Post autor: kava » śr, 19 gru 2007, 11:02

STYRO pisze:Niekoniecznie kavuniu :P

Zawsze moze poszukac kwatery w miejscach typu La Guancha, Icod el Alto czy gdzies w Erjos - turystow zaprawde ciezko tam spotkac.
Wiesz, w bunkrze pod centrum Berlina zapewne też jest cisza i spokój ;)
A tak na serio: islas menores są zdecydowanie bardziej adekwatne do wymagań założyciela wątku, niż Teneryfa, wyspa o większej gęstości zaludnienia, niż Japonia.

Awatar użytkownika
OMAX
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt, 18 gru 2007, 19:22
Kontaktowanie:

Post autor: OMAX » pt, 21 gru 2007, 18:29

Dziękuję za sugestie, poczyniłem poszukiwania znajdując casa rurales w cenach już nawet od 40euro/dzień. Przypadkiem traifiłem na strone jakiegoś jakby starego klasztoru na majorce (nie wiem czemu ktos to dal na grupach w temacie wysp kanaryjskich) i sobie pomyslalem ze to fajna bylaby sprawa tak posiedziec w celi jak mnich :) Jest cos takeigo na wyspach? Albo ajkas inna samotnia pustelnia bo mi ani tv ani radio ani inne zbytki są zbędne nawet w domu ich nie mam :) teraz będę mieć wiecej czasu więc szperać będę dalej i jak coś skrobnę to i owo. A w międzyczasei życzę wspaniałych świat :)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości