Adam

Możesz się tu przedstawić innym użytkownikom i napisać co łączy cię z Wyspami Kanaryjskimi
adi222
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pt, 18 wrz 2015, 21:24

Adam

Post autor: adi222 » sob, 31 paź 2015, 00:11

Witam Serdecznie wszystkich użytkowników. Nazywam się Adam, mam 19 lat i od ponad miesiaca przebywam na Gran Canarii w miejscowości Puerto Rico. Chętnie nawiąże jakiś kontakt z osobami w zbliżonym wieku jeśli są takie na wyspie. Zapraszam ma pw w razie chęci wymiany informacji. Pozdrawiam ;-)

Grzegorz34
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt, 29 maja 2015, 10:20

Re: Adam

Post autor: Grzegorz34 » pn, 2 lis 2015, 08:29

Hej Adam. Parę lat temu miałem okazję przybywać w Puerto Rico. Fajne miejsce na ziemi przynajmniej jak dla mnie :) Obecnie mieszkam w Polsce ale powiem ci że jakbym miał jeszcze kiedyś okazję wrócić w tamto miejsce to wróciłbym bez wahania :) I nie ukrywam że zazdroszczę ci że tam jesteś :) Pozdrawiam.

liesure
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob, 7 lis 2015, 19:48

Re: Adam

Post autor: liesure » pn, 9 lis 2015, 09:01

Siema ja jestem w playa del ingles ale to sa odleglosci o rzut kamieniem mozna by sie bylo spotkac mam w planie kurs na amadores tylko jeszcze nie wiem w ktory dzien napisz kiedy ci pasuje i gdzie. ja sie dostosuje

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość