SZUKAM PRACY NA WYSPACH

Wymiana informacji i spostrzeżeń na temat pracy na Wyspach Kanaryjskich. Proszę nie umieszczać tutaj ogłoszeń.
r.gadomski
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: ndz, 1 lut 2009, 20:31
Lokalizacja: polska
Kontaktowanie:

SZUKAM PRACY NA WYSPACH

Post autor: r.gadomski » ndz, 1 lut 2009, 21:18

Witam. Szukam pracy w branży budowlanej specjalizującej się w konstrukcjach drewnianych. Posiadam kwalifikacje zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Ukończyłem technikum budowlane uzyskując tytuł technika budownictwa. Następnie ukończyłem na Politechnice Warszawskiej budownictwo jednak nie podchodziłem do obrony. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy związanej z drewnem. Wykonywałem wiele prac z zakresu stolarki, ciesielki budowlanej i innych konstrukcji drewnianych, z głównym naciskiem na więźby dachowe. Jestem w tym naprawdę dobry. Mieszkam w Polsce, jednak marzy mi się praca na Wyspach. Interesuje mnie legalna, uczciwa i godna praca, w zamian za co odwdzięczę się tym samym. PROSZĘ o pomoc w znalezieniu odpowiedniej oferty dla mnie, bądź przesłaniu postu stronom mogącym być zainteresowanym, a także o pomoc w jej ewentualnym zrealizowaniu. Pracę mogę rozpocząć 'od zaraz' i na jak najdłuższy okres Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam rodaków na kanarach.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości