Szukam pracy na wyspach

Wymiana informacji i spostrzeżeń na temat pracy na Wyspach Kanaryjskich. Proszę nie umieszczać tutaj ogłoszeń.
Bogdan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw, 24 sty 2008, 11:05
Lokalizacja: Polska

Szukam pracy na wyspach

Post autor: Bogdan » czw, 24 sty 2008, 12:48

Witam wszystkich Polaków.
Mam 46 lat i chciałbym pracować na wyspach w branży budowlanej najlepiej w wykończeniówce.Posiadam wieloletnie doświadczenie budowlane. Niestety nie znam hiszpańskiego ale szybko się uczę.Mam prośbę czy ktoś zna lub posiada namiary do firm zatrudniających polaków,gdzie mógłbym wysłać CV lub zadzwonić
Tel. +48 601 371 997 / e-mail beata.scholtz@neostrada.pl /
+48 071 310 16 68
Pozdrawiam z Polski Bogdan
Ostatnio zmieniony ndz, 27 sty 2008, 14:59 przez Bogdan, łącznie zmieniany 1 raz.

gregor
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pn, 25 maja 2009, 05:36
Lokalizacja: Polska/pomorskie
Kontaktowanie:

Post autor: gregor » pn, 25 maja 2009, 06:34

Zgodnie z tematem szukam pracy na wyspach, najlepiej z zakwaterowaniem. Mam 30 lat (jak ten czas szybko płynie...), jestem technikiem informatykiem, zajmuję się przede wszystkim linuksem (doradzam jaką dystrybycję wybrać, kompiluję kernel pod różne zastosowania, instalacja ze źródeł), open source, robieniem stron (CSS, Flash ,PHP), chętnie też serwisowałbym komputery. Nie znam hiszpańskiego ale chciałbym się nauczyć, posługuję się angielskim (średnio w mowie i piśmie), niemieckim (średnio w mowie i piśmie), rosyjskim (słabo w mowie i piśmie). Mogę uczyć grać na gitarze (raczej elektrycznej i basowej, mam wykształcenie muzyczne I st. i 4 klasy II stopnia), kontrabasie np. w zamian za udzielanie mi lekcji hiszpańskiego :) Praca fizyczna związana z wodą i pływaniem tez mnie interesuje, uwielbiam pływać, niestety nie jestem ratownikiem ale po osiągnięciu lepszej formy czemu nie? Chciałbym wyjechać na próbę na okres 2-3 miesięcy, później może zostać na stałe.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość