Gdzie kupić namiot

Wszystkie tematy związane z wyspą Gran Canaria
Jarek
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: sob, 19 gru 2009, 21:53

Gdzie kupić namiot

Post autor: Jarek » ndz, 3 sty 2010, 18:12

Witam, wybieram się za parę dni na Gran Canarię i chciałbym na miejscu kupić bardzo tani namiot.. czy ktoś mógłby mi doradzić gdzie kupić i ile może m/w kosztować?

Chciałbym kupić dwie dwójki, ew jedną czwórkę.

Z góry dziękuje za pomoc.

P.S. Lokalizacja na wyspie nie ma znaczenia. Najważniejsza jest jak najniższa cena.

Waldek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: ndz, 18 sty 2009, 21:18
Lokalizacja: San Agustin / Gran Canaria

Post autor: Waldek » ndz, 3 sty 2010, 21:42

Witaj. Proponuje abys kupil namiot(y) w Polsce po 20 PLN za sztuke i je tu przywiozl. Jezeli bedziesz jezdzil po wyspie w ich poszukiwaniu to wydasz wiecej. Na Gran Canarii jest Decathlon okolo 5 km na polnoc od lotniska (obok Makro) w kierunku Las Palmas - po lewej stronie autostrady- sprawdz w Google. Tam Masz najwiekszy wybor namiotow.

Pozdrawiam
'Waldek

Jarek
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: sob, 19 gru 2009, 21:53

Post autor: Jarek » pn, 4 sty 2010, 15:42

Waldku, mam namioty... ale słyszałem że mogą być problemy ze spakowaniem ich do bagażu podręcznego (pomijam śledzie i szpilki), chodzi o stelaż - słyszałem że on może nie przejść kontroli. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym zakresie (ryanair)?

bob
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt, 18 gru 2009, 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post autor: bob » pn, 4 sty 2010, 22:30

Również w niedalekiej przyszłości wybieram się na GC i początkowo również chciałem zabrać namiot jednak zrezygnowałem. Jeśli nawet wejdzie do podręcznego to istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie przejdzie na kontroli bezpieczeństwa właśnie ze względu na stelaż. Wszystko zależy od obsługi lotniska. Ja wolę nie próbować tym bardziej, że lecę przez Luton gdzie kontrole są przeprowadzane drobiazgowo.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości