GRAN CANARIA.PLAYA DEL INGES.prosba

Wszystkie tematy związane z wyspą Gran Canaria
karolinka31
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: ndz, 14 sty 2007, 13:48

GRAN CANARIA.PLAYA DEL INGES.prosba

Post autor: karolinka31 » ndz, 14 sty 2007, 13:58

witam wszystkich.chcemy wybrac sie z mezem na nasze upragnione wakacje na gran canarie,ale nie mozemy sie zdecydowac,ktory hotel wybrac.moze ktos z was moglby nam w tym pomoc i doradzic jakis dobry hotel na wypoczynek z w miare mila obsluga.bo sie naczytalam na angielskim forum jak to obsluga jest niemila i gorzej traktuje ludzi poslugujacych sie jezykiem angielskim od tych ktzorzy mowia po niemiecku.dodam,ze wybieram sie z anglii z biurem podrozy THOMAS COOK miejsce docelowe PLAYE DEL INGLES.Z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc bo to dla nas bardzo wazne,poniewaz jedziemy 1 raz na taka wycieczke i sie troche denerwujemy bo za bardzo nie wiemy jak to sie wszystko odbywa po przylocie na miejsce.jesli jeszcze taka prosba ktos moglby nam to opisac i uspokoic nas bede bardzo wdzieczna.

Awatar użytkownika
kuba
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: śr, 20 gru 2006, 21:48

playa del ingels,prosba

Post autor: kuba » pn, 15 sty 2007, 10:26

przed laty wraz z zona zaliczylem przepiekne krotkie wakacje w Hiszpani gdzies kolo Almeria,przypomniala mi sie taka scenka.....W hotelu,w ktorym mieszkalismy byla liczna grupa glosnych "turystow"angielskich w roznym wieku.Troche zmeczeni zgielkiem "schronilismy" sie w pustej salce z TV.Po chwili pojawil sie tez tam stateczny pan i grzecznie zapytal po angielsku,czy jak wlaczy TV,czy nam nie bedzie to przeszkadzalo,mialem wrazenie,ze wiedzial,ze nie jestem z jego grupy wiec odpowiedzialem po polsku,bo nie znam na tyle angielskiego aby odpowiedziec mu w jego jezyku,ze moze TV wlaczyc ze to nam nie przeszkadza.Stateczny pan prawie doznal szoku,bo nie zrozumial co do niego powiedzialem i pospiesznie wyszedl?Nasuwa mi sie w zwiazku z tym zdarzeniem, ze bardzo niedobrze sie stalo,ze wielka praca dr Zamenhofa(1859Bialystok-1817Warszawa)nad stworzeniem jezyka miedzynarodowego poszla w zapomnienie i szczegolnie dzisiaj gdy zyjemy w zjednoczonej Europie powinno sie go nauczac we wszystkich szkolach,by poczuc sie dobrze europejczykiem wszedzie.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości