Witam Was Kochani!

Możesz się tu przedstawić innym użytkownikom i napisać co łączy cię z Wyspami Kanaryjskimi
poziomiii
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pt, 10 sie 2012, 16:46

Witam Was Kochani!

Post autor: poziomiii » sob, 11 sie 2012, 11:43

W listopadzie wraz ze swoim chłopakiem chcemy wyjechać min na rok czasu na Gran Canarię. Życie ostatnio płata nam takie figle że już chyba nic nas nie zaskoczy.
W Polsce zanim znajdziemy pracę i zarobimy na jakieś lokum minie masa czasu...więc postanowione! Ryzykujemy i wyjeżdżamy na Gran Canarię.
Obecnie przebywamy (zapewne do końca września) na Costa Brava. Tutaj mieliśmy pracować cały sezon dla polskiego biura podróży ale.... oczywiście upadło :? zostaliśmy z dnia na dzień bez pracy, bez języka... jednak poradziliśmy sobie! Wierzymy że na wyspach też sobie poradzimy. Świetnie by było poznać zarówno polaków już mieszkających na GC ale także i tubylców by uczyć się języka...
Mam nadzieję że znajdziemy pomocnych ludzi ;)
Fajnie że jest tutaj takie forum, zawsze to kontakt ułatwiony :P
A więc do zobaczenia na Gran Canarii!
Karolina

Awatar użytkownika
palomita
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 81
Rejestracja: śr, 14 wrz 2011, 12:18

Re: Witam Was Kochani!

Post autor: palomita » sob, 11 sie 2012, 13:40

z tego co sie orientuje, to pracy jest malo, wiem ze latwiej w Hiszpanii niz na Kanarach, bo i tu wieksze bezrobocie, najwieksze z calej Hiszpanii. Nie wiem w jakim miejscu na Costa Brawa, ale napewno w Katalonii latwiej o prace niz tu, ale trzeba miec nadzieje. Trzymam kciuki :D

Iness1987
Gość
Gość
Posty: 4
Rejestracja: ndz, 14 lip 2013, 20:06

Re: Witam Was Kochani!

Post autor: Iness1987 » pn, 15 lip 2013, 21:24

I udalo sie?Wyjechaliscie na GC?

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości